پایگاه خبری

برکناری یک مسئول در پی مرگ دردناک آسیه پناهی

مدیرکل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه از عزل مدیر اجرائیات شهرداری این شهر در پی ماجرای مرگ «آسیه پناهی» خبر داد.

خبرگزاری فارس: مدیرکل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه از عزل مدیر اجرائیات شهرداری این شهر در پی ماجرای مرگ «آسیه پناهی» خبر داد.

همایون دولتشاهی، مدیر کل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: شهبازی، مدیر اجرائیات شهرداری کرمانشاه در پی ماجرای مرگ «آسیه پناهی» به حکم شهردار برکنار شد.

برکناری یک مسئول در پی مرگ آسیه پناهی

ماجرای مرگ آسیه پناهی چه بود؟

ویلاسازی در ارتفاعات تهران در حالی ادامه دارد که یک زن کپرنشین در کرمانشاه پس از تخریب کپر و انتقال به کمپ ترک اعتیاد این شهر توسط ماموران شهرداری، جان خود را از دست داد!

ماموران اجرائیات شهرداری کرمانشاه پس از دریافت حکم قضایی مبنی بر رفع تخلف از زمین خواران به محدوده انتهای شهرک کیانشهر در منطقه سه شهرداری کرمانشاه مراجعه کرده و در حین انجام ماموریت به یک کپر که در راستای زمین خواری ایجاد شده بود، برخورد کردند.

مدیر اجرائیات شهرداری کرمانشاه در واکنش به این حادثه و با بیان اینکه این زن به ظاهر معتاد به همراه دختر و نوه اش در این کپر زندگی می‌کردند گفته بود: این زن به اخطار مأموران برای خروج از کپر توجهی نکرد از این رو ماموران خانم کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید در محل حاضر شدند و وی را که مقاومت می‌کرد به اردوگاه منتقل کردند. شهبازی افزود: این فرد پس از انتقال به اردوگاه چشمه سفید دچار حالت تهوع شد و در نهایت پس از حضور پزشکان مرکز فوریت های پزشکی جان خود را از دست داد.