اخبار فرهنگی

خیران نهمین کتاب نویسنده ابرکوهی را مطالعه کنند

انتشار یک کتاب با موضوعی متفاوت؛

خیران نهمین کتاب نویسنده ابرکوهی را مطالعه کنند

خیران نهمین کتاب نویسنده ابرکوهی را مطالعه کنند

یزد ـ نویسنده ابرکوهی با بیان اینکه نهمین کتابش اکنون در دست انتشار است، گفت: خیران را به مطالعه این کتاب که دارای موضوعی بسیار متفاوت است، دعوت می کنم.

رحیم میرعظیم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نهمین کتاب که در مراحل پایانی انتشار است، اختصاص به ایثارگری‌های بخشی از جامعه دارد که تاکنون کمتر به چشم آمده است.

وی افزود: در این کتاب تلاش کرده‌ایم تا خواننده را با خاطراتی همراه کنیم که اشک و لبخند را در کنار هم به دنبال دارد و سختی کار افراد زیادی را به تصویر می‌کشد.

میرعظیم گفت: هدف دیگری که از انتشار این کتاب دنبال می‌کنم، توجه دادن عموم مردم به قشری از جامعه با نیازهای خاص است و اعتقاد داریم که فرهنگ‌سازی در این زمینه می‌تواند بسیاری از مشکلات این حوزه را رفع کند.

نویسنده کتاب‌های فرشته یا آدمی، نیک‌بخت، یک هفته در جهنم و مادرانه ادامه داد: به خیران و نیکوکاران جامعه هم توصیه می‌کنیم که با خواندن این کتاب، مسیر دیگری را نیز برای گسترش فعالیت‌های نیکوکارانه خود پیدا کنند.

آخرین کتاب منتشرشده از این نویسنده و خبرنگار با نام «به رنگ راجی» به زندگی دو خواهر هنرمند معلول می‌پرداخت که مورد استقبال مردم و رسانه‌ها قرار گرفت و اولین نمونه کتاب در چنین موضوعی به‌حساب می‌آمد.