دسته‌بندی نشده

متلک جدید و تند فتح الله‌زاده به پرسپولیسی ها و انتقاد از شیخ دیاباته پس از هت تریک

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق استقلال معتقد است باید از استراماچونی بابت ساختن چنین تیمی تقدیر شود او همچنین پیش بینی کرد که آبی‌پوشان با این روند خوبی که در پیش گرفته‌اند مدعی اصلی قهرمانی در این فصل هستند.

استقلال برد خوبی را مقابل تراکتور به دست آورد؟

فتح الله‌زاده

فتح‌الله‌زاده گفت:

باید بگویم استقلال یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیرش را انجام داد. اگر من در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور داشتم بعد از بازی پیش استراماچونی می‌رفتم و به او احترام می‌گذاشتم. باید به او تبریک بگویم که چنین تیمی را ساخته است.

فکر می‌کردید استقلال چهار گل به تراکتور بزند؟

شما نگاه کنید استقلال چهار گل را به یک تیم معمولی نزده است. بعد ازاستقلال تراکتور بهترین هواداران لیگ را دارد تماشاگران فهیم با درک بالا عاشقانه تیم‌شان را دوست دارند. این را هم ببنیند که دست استراماچونی بسته است و خیلی بازیکن آنچنانی ندارد، اما از استقلال تیمی ساخته که بسیار زیبا بازی می‌کند.

دیاباته هم توانست هت‌تریک کند؟

فتح‌الله‌زاده گفت:

از نظر من دیاباته در حد تیام نیست، اما در بازی مقابل تراکتور شرایط بسیار خوبی داشت . در کل اما او کم تحرک است، البته موقعیت‌شناس خوبی است ، آن هم به این‌خاطر که پا‌های بلندی دارد و همین پا‌های بلند به گلزنی او کمک می‌کند.انا در کل او در حد تیام‌نیست !

با این برد استقلال می‌تواند در حد مدعی باشد؟

شک نکنید استقلال قهرمان است. من وقتی بازی استقلال – سایپا را دیدم که با چهار گل پیروز شدیم به خودم گفتم استقلال می‌تواند مدعی قهرمانی باشد همه می‌گفتند عیار استقلال از تبریز مشخص می‌شود حالا دیدید که در همین تبریز چهار تا به تراکتور زدیم.

به نظر شما استقلال در حال حاضر نیاز به بازیکن جدید دارد؟

فتح‌الله‌زاده گفت:

ما قطعا یک مهاجم می‌خواهیم، زیرا در این پست دچار کمبود هستیم.

این روز‌ها بحث خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس جدی شده است؟

همین مسائل است که استقلال را به حاشیه می‌کشد بگذارید استقلال نفس بکشد تا چند تا برد خوب به دست می‌آورد بحث خصوصی سازی مطرح می‌شود.

شما تهیه کننده فیلم آبی به رنگ آسمان بودید کمی در خصوص این فیلم صحبت کنید؟

فتح‌الله‌زاده گفت:

خوشحالم که توانستم یک مستند در حد نام بزرگ استقلال درست کنم. هر کسی این فیلم را دیده از بزرگی استقلال صحبت کرده این تیم دو ستاره روی سینه‌اش دارد.

اما داستان دسته ۳ بودن پرسپولیس هم کلی حاشیه به وجود آورده است؟

این موضوع وجود داشته ما که تاریخ را تحریف نکرده‌ایم . با سند و مدرک در این فیلم نشان دادیم که پرسپولیس ( پس از انحلال شاهین و در بدو تاسیس ) از دسته سوم به فوتبال ایران صعود کرده است. امیدوارم دوستان ما در پرسپولیس این مسئله را قبول کنند.

پی نوشت : گفتنی است  هواداران پرسپولیس در پاسخ به ادعای فتح‌الله‌زاده در فضای مجازی عنوان کرده اند که در صورت صحت این ادعا باز هم شروع فعالیت یک تیم از دست سه طبیعی است و این مقوله تفاوت زیادی با سقوط یک تیم استقلال به دسته سوم فوتبال ایران دارد.

ایلنا